zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania Białystok

Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Białystok Mieszkania

Białystok to jedno z największych i najbardziej zaludnionych miast Polski Wschodniej. Wraz z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką, która stale rośnie w kategorii gospodarczej. Dlatego też coraz częściej miasto to jest wybierane jako miejsce do zamieszkania i spędzenia życia.

Mieszkania, które możemy znaleźć w ofercie na sprzedaż pochodzą zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Deweloperzy chętnie wybierają Białystok jako miejsce ciekawych inwestycji, także nietrudno jest znaleźć projekt w oryginalnej architekturze. Co ciekawe - stosunkowo duża część inwestycji kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Natomiast mieszkania oferowane do wynajęcia to przede wszystkim lokale z rynku wtórnego. Ich największą zaletą jest lokalizacja w centrum miasta, tudzież w jego ścisłej okolicy. Znakomita większość mieszkań posiada kompletne wyposażenie, zarówno meble, jak i sprzęty RTV / AGD.
Reklama