Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18/14712/OMS

489 000 zł

10 166 zł /m²

Rata 2 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bielska Nieruchomości

Białystok, Icchoka Malmeda

2 pokoje, mieszkanie 48,10 m², piętro 1, oferta nr , 18/14712/OMS, Białystok, Icchoka Malmeda
18/14712/OMS - zdjęcie nr 0
18/14712/OMS - zdjęcie nr 1
18/14712/OMS - zdjęcie nr 2
18/14712/OMS - zdjęcie nr 3
18/14712/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,10 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę