Logo

Nowe mieszkanie, 69,54 m², 3 pokoje, 23 piętro, oferta nr W136

1 237 812 zł

17 800 zł /m²

Rata 5 791 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

3 pokoje, mieszkanie 69,54 m², piętro 23, oferta nr W136, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
SALON Z ANEKSEM26,89 m²SYPIALNIA13,22 m²SYPIALNIA9,99 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC2,62 m²KORYTARZ10,60 m²
Wymiary mieszkania 69.54 m², W136
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.54 m², W136
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,54 m²

Piętro:

23 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)