Logo

Nowe mieszkanie, 75,92 m², 3 pokoje, 20 piętro, oferta nr W120

1 214 720 zł

16 000 zł /m²

Rata 5 683 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

3 pokoje, mieszkanie 75,92 m², piętro 20, oferta nr W120, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
SALON Z ANEKSEM33,87 m²SYPIALNIA13,20 m²SYPIALNIA9,84 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC2,70 m²KORYTARZ10,60 m²
Wymiary mieszkania 75.92 m², W120
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.92 m², W120
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,92 m²

Piętro:

20 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m