Logo

Nowe mieszkanie, 71,19 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr N28

968 184 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 530 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

4 pokoje, mieszkanie 71,19 m², piętro 6, oferta nr N28, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
Olszynki Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.19 m², N28
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,19 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę