Logo

Nowe mieszkanie, 62,91 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr W29

918 486 zł

14 600 zł /m²

Rata 4 297 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

3 pokoje, mieszkanie 62,91 m², piętro 7, oferta nr W29, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
SALON Z ANEKSEM24,62 m²SYPIALNIA13,95 m²SYPIALNIA10,22 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ8,56 m²
Wymiary mieszkania 62.91 m², W29
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.91 m², W29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,91 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m