Logo

Nowe mieszkanie, 60,36 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr W8

814 860 zł

13 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 813 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

3 pokoje, mieszkanie 60,36 m², piętro 4, oferta nr W8, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
SALON Z ANEKSEM23,04 m²SYPIALNIA13,81 m²SYPIALNIA9,77 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ8,56 m²
Wymiary mieszkania 60.36 m², W8
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.36 m², W8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,36 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m