Logo

Nowe mieszkanie, 76,86 m², 3 pokoje, 12 piętro, oferta nr W62

1 145 214 zł

14 900 zł /m²

Rata 5 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olszynki Park

Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

3 pokoje, mieszkanie 76,86 m², piętro 12, oferta nr W62, Olszynki Park, Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena
SALON Z ANEKSEM34,63 m²SYPIALNIA13,32 m²SYPIALNIA9,60 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC2,70 m²KORYTARZ10,51 m²
Wymiary mieszkania 76.86 m², W62
Olszynki Park - zdjęcie nr 0
Olszynki Park - zdjęcie nr 1
Olszynki Park - zdjęcie nr 2
Olszynki Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.86 m², W62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,86 m²

Piętro:

12 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m