Logo

Nowe mieszkanie, 66,22 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2.M15

629 090 zł

9 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sosnovia

Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa

3 pokoje, mieszkanie 66,22 m², piętro 2, oferta nr B2.M15, Sosnovia, Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa
SALON Z ANEKSEM25,62 m²SYPIALNIA13,53 m²SYPIALNIA8,95 m²ŁAZIENKA4,85 m²KORYTARZ13,27 m²BALKON5,15 m²BALKON4,97 m²
Wymiary mieszkania 66.22 m², B2.M15
Sosnovia - zdjęcie nr 0
Sosnovia - zdjęcie nr 1
Sosnovia - zdjęcie nr 2
Sosnovia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.22 m², B2.M15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,15 m²), balkon (4,97 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę