Logo

Nowe mieszkanie, 72,96 m², 4 pokoje, parter, oferta nr B2.M4

736 896 zł

10 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sosnovia

Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa

4 pokoje, mieszkanie 72,96 m², parter, oferta nr B2.M4, Sosnovia, Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa
SALON Z ANEKSEM26,21 m²SYPIALNIA15,09 m²SYPIALNIA10,17 m²SYPIALNIA9,25 m²ŁAZIENKA5,15 m²GARDEROBA1,85 m²KORYTARZ5,24 m²TARAS4,44 m²OGRÓDEK55,20 m²
Wymiary mieszkania 72.96 m², B2.M4
Sosnovia - zdjęcie nr 0
Sosnovia - zdjęcie nr 1
Sosnovia - zdjęcie nr 2
Sosnovia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.96 m², B2.M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,96 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,44 m²), ogródek (55,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę