Logo

Nowe mieszkanie, 86,72 m², 4 pokoje, parter, oferta nr B2.M1

871 536 zł

10 050 zł /m²

Rata 4 078 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sosnovia

Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa

4 pokoje, mieszkanie 86,72 m², parter, oferta nr B2.M1, Sosnovia, Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa
SALON Z ANEKSEM30,08 m²SYPIALNIA13,54 m²SYPIALNIA11,99 m²SYPIALNIA10,21 m²ŁAZIENKA5,40 m²KORYTARZ15,50 m²TARAS5,15 m²TARAS3,20 m²OGRÓDEK95,10 m²
Wymiary mieszkania 86.72 m², B2.M1
Sosnovia - zdjęcie nr 0
Sosnovia - zdjęcie nr 1
Sosnovia - zdjęcie nr 2
Sosnovia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 86.72 m², B2.M1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,15 m²), taras (3,20 m²), ogródek (95,10 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę