Logo

Nowe mieszkanie, 58,59 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B1.M6

574 182 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 686 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sosnovia

Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa

3 pokoje, mieszkanie 58,59 m², parter, oferta nr B1.M6, Sosnovia, Sosnowiec, Dańdówka, ul. Mariana Maliny/Grzybowa
SALON Z ANEKSEM28,17 m²SYPIALNIA12,75 m²SYPIALNIA10,66 m²ŁAZIENKA4,96 m²PRALNIA2,05 m²TARAS5,04 m²OGRÓDEK21,50 m²
Wymiary mieszkania 58.59 m², B1.M6
Sosnovia - zdjęcie nr 0
Sosnovia - zdjęcie nr 1
Sosnovia - zdjęcie nr 2
Sosnovia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.59 m², B1.M6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,59 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,04 m²), ogródek (21,50 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę