Logo

Nowe mieszkanie, 58,47 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 4A-4-5

579 806 zł

9 916 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 713 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM20,73 m²SYPIALNIA12,96 m²SYPIALNIA10,41 m²ŁAZIENKA4,29 m²KORYTARZ7,51 m²PRZEDSIONEK2,71 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 58.47 m², 4A-4-5
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.47 m², 4A-4-5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,47 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę