Logo

Nowe mieszkanie, 60,84 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr R7.10

584 064 zł

9 600 zł /m²

Rata 2 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SIEDLCE, Rytla

Siedlce, ul. Aleksandra Rytla

3 pokoje, mieszkanie 60,84 m², piętro 4, oferta nr R7.10, SIEDLCE, Rytla, Siedlce, ul. Aleksandra Rytla
SALON16,83 m²KUCHNIA6,46 m²SYPIALNIA10,78 m²SYPIALNIA11,50 m²ŁAZIENKA4,46 m²KORYTARZ10,81 m²BALKON8,10 m²
Wymiary mieszkania 60.84 m², R7.10
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 0
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 1
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 2
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.84 m², R7.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,84 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,10 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę