Logo

Nowe mieszkanie, 70,70 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr R9.6

742 350 zł

10 500 zł /m²

Rata 3 473 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SIEDLCE, Rytla

Siedlce, ul. Aleksandra Rytla

4 pokoje, mieszkanie 70,70 m², piętro 1, oferta nr R9.6, SIEDLCE, Rytla, Siedlce, ul. Aleksandra Rytla
SALON Z ANEKSEM20,37 m²SYPIALNIA12,21 m²SYPIALNIA11,31 m²SYPIALNIA10,97 m²ŁAZIENKA4,58 m²WC1,60 m²KORYTARZ9,66 m²BALKON4,15 m²
Wymiary mieszkania 70.7 m², R9.6
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 0
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 1
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 2
SIEDLCE, Rytla - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.7 m², R9.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,70 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,15 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę