Logo

Nowe mieszkanie, 39,88 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E2-B074

601 478 zł

15 082 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 814 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

2 pokoje, mieszkanie 39,88 m², piętro 2, oferta nr E2-B074, Warszawski Świt Etap XI, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM21,19 m²SYPIALNIA10,21 m²ŁAZIENKA4,06 m²KORYTARZ4,42 m²LOGGIA4,36 m²
Wymiary mieszkania 39.88 m², E2-B074
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.88 m², E2-B074
E2-B074
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.88 m², E2-B074
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,88 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,36 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę