Logo

Nowe mieszkanie, 52,48 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr E2-C145

909 972 zł

17 339 zł /m²

Rata 4 258 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

3 pokoje, mieszkanie 52,48 m², piętro 6, oferta nr E2-C145, Warszawski Świt Etap XI, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM21,10 m²SYPIALNIA10,84 m²SYPIALNIA9,77 m²ŁAZIENKA4,46 m²KORYTARZ6,31 m²TARAS18,88 m²
Wymiary mieszkania 52.48 m², E2-C145
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.48 m², E2-C145
E2-C145
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.48 m², E2-C145
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,48 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (18,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę