Logo

Nowe mieszkanie, 53,51 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr E2-C135

768 618 zł

14 364 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 596 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

3 pokoje, mieszkanie 53,51 m², piętro 4, oferta nr E2-C135, Warszawski Świt Etap XI, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM22,56 m²SYPIALNIA11,20 m²SYPIALNIA8,69 m²ŁAZIENKA4,16 m²KORYTARZ6,90 m²BALKON2,52 m²LOGGIA4,21 m²
Wymiary mieszkania 53.51 m², E2-C135
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.51 m², E2-C135
E2-C135
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.51 m², E2-C135
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,51 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,52 m²), loggia (4,21 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę