Logo

Nowe mieszkanie, 37,38 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr E2-A047

584 866 zł

15 647 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 736 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

2 pokoje, mieszkanie 37,38 m², piętro 5, oferta nr E2-A047, Warszawski Świt Etap XI, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM16,53 m²SYPIALNIA11,39 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ5,12 m²LOGGIA4,50 m²
Wymiary mieszkania 37.38 m², E2-A047
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.38 m², E2-A047
E2-A047
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XI - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.38 m², E2-A047
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,38 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę