Logo

Nowe mieszkanie, 37,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1/54

452 177 zł

12 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 116 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON Z ANEKSEM18,52 m²SYPIALNIA10,28 m²ŁAZIENKA4,31 m²KORYTARZ4,26 m²BALKON4,05 m²
Wymiary mieszkania 37.37 m², 1/54
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.37 m², 1/54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,37 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę