Logo

Nowe mieszkanie, 46,43 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BC0002

675 352 zł

14 546 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 160 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Talarowa Park

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa

2 pokoje, mieszkanie 46,43 m², parter, oferta nr BC0002, Talarowa Park, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa
SALON Z ANEKSEM24,74 m²SYPIALNIA13,11 m²ŁAZIENKA4,30 m²KORYTARZ4,28 m²OGRÓDEK45,09 m²
Wymiary mieszkania 46.43 m², BC0002
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.43 m², BC0002
BC0001BC0002BB0001BB0002BA0002BA0003BA0001BA0004
Plan piętra
Talarowa Park - zdjęcie nr 0
Talarowa Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.43 m², BC0002
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,43 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny, wiata

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (45,09 m²)

Termin oddania:

I etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę