Logo

Nowe mieszkanie, 42,76 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 8

575 969 zł

13 470 zł /m²

Rata 2 695 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Solano Kołobrzeg

Kołobrzeg, ul. Św. Macieja 6A

2 pokoje, mieszkanie 42,76 m², parter, oferta nr 8, Solano Kołobrzeg, Kołobrzeg, ul. Św. Macieja 6A
Wirtualna makieta 3D inwestycji Solano Kołobrzeg
Plan pięter inwestycji Solano Kołobrzeg
Plan pięter
Solano Kołobrzeg - zdjęcie nr 0
Solano Kołobrzeg - zdjęcie nr 1
Solano Kołobrzeg - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 42.76 m², 8
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,76 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (31,10 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę