Logo

Nowe mieszkanie, 37,89 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 116/8

700 939 zł

18 499 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 280 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie VIII

Warszawa, Praga Południe, ul. Podskarbińska

2 pokoje, mieszkanie 37,89 m², piętro 2, oferta nr 116/8, Aleje Praskie VIII, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska
SALON Z ANEKSEM18,93 m²SYPIALNIA10,67 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ4,03 m²BALKON4,05 m²
Wymiary mieszkania 37.89 m², 116/8
Aleje Praskie VIII - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 37.89 m², 116/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,89 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę