Logo

Nowe mieszkanie, 41,93 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 016/8

750 544 zł

17 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 512 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie VIII

Warszawa, Praga Południe, ul. Podskarbińska

2 pokoje, mieszkanie 41,93 m², piętro 1, oferta nr 016/8, Aleje Praskie VIII, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska
SALON Z ANEKSEM21,75 m²SYPIALNIA11,36 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ4,44 m²BALKON4,60 m²
Wymiary mieszkania 41.93 m², 016/8
Aleje Praskie VIII - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 41.93 m², 016/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,93 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę