Logo

Nowe mieszkanie, 42,65 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 002/8

754 864 zł

17 699 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie VIII

Warszawa, Praga Południe, ul. Podskarbińska

2 pokoje, mieszkanie 42,65 m², parter, oferta nr 002/8, Aleje Praskie VIII, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska
SALON Z ANEKSEM21,69 m²SYPIALNIA11,90 m²ŁAZIENKA4,49 m²KORYTARZ4,57 m²TARAS3,75 m²OGRÓDEK17,66 m²
Wymiary mieszkania 42.65 m², 002/8
Aleje Praskie VIII - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 42.65 m², 002/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,65 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,75 m²), ogródek (17,66 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę