Logo

Nowe mieszkanie, 38,82 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/B5-6-123

407 610 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gemini G-7

Kielce, Centrum, ul. Górna 7

2 pokoje, mieszkanie 38,82 m², piętro 4, oferta nr B/B5-6-123, Gemini G-7, Kielce, Centrum, ul. Górna 7
SALON Z ANEKSEM20,80 m²SYPIALNIA9,38 m²ŁAZIENKA5,15 m²KORYTARZ3,49 m²BALKON4,41 m²
Wymiary mieszkania 38.82 m², B/B5-6-123
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.82 m², B/B5-6-123
B/B5-7-124B/B5-6-123B/B5-5-122B/B5-4-121B/B5-3-120B/B5-2-119B/B5-1-118B/B5-10-127B/B5-9-126B/B5-8-125
Plan piętra
Gemini G-7 - zdjęcie nr 0
Gemini G-7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.82 m², B/B5-6-123
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,82 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,41 m²)

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę