Logo

Nowe mieszkanie, 36,60 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr A/A11-6-85

442 860 zł

12 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 072 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gemini G-7

Kielce, Centrum, ul. Górna 7

2 pokoje, mieszkanie 36,60 m², piętro 10, oferta nr A/A11-6-85, Gemini G-7, Kielce, Centrum, ul. Górna 7
SALON Z ANEKSEM18,07 m²SYPIALNIA10,41 m²ŁAZIENKA4,16 m²KORYTARZ3,96 m²LOGGIA3,44 m²
Wymiary mieszkania 36.6 m², A/A11-6-85
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.6 m², A/A11-6-85
A/A11-8-87A/A11-7-86A/A11-6-85A/A11-5-84A/A11-4-83A/A11-3-82A/A11-2-81A/A11-1-80
Plan piętra
Gemini G-7 - zdjęcie nr 0
Gemini G-7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 36.6 m², A/A11-6-85
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,60 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,44 m²)

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę