Logo

Nowe mieszkanie, 45,66 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr Giserska 5/48

712 296 zł

15 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5

2 pokoje, mieszkanie 45,66 m², piętro 7, oferta nr Giserska 5/48, Panorama Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5
SALON Z ANEKSEM21,98 m²SYPIALNIA13,09 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ6,39 m²BALKON3,61 m²
Wymiary mieszkania 45.66 m², Giserska 5/48
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.66 m², Giserska 5/48
48
Plan piętra
Panorama Ursus - zdjęcie nr 0
Panorama Ursus - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.66 m², Giserska 5/48
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,66 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,61 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę