Logo

Nowe mieszkanie, 45,06 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr Giserska 5/117

707 442 zł

15 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5

2 pokoje, mieszkanie 45,06 m², piętro 7, oferta nr Giserska 5/117, Panorama Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5
SALON Z ANEKSEM24,86 m²SYPIALNIA9,92 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ5,74 m²LOGGIA3,43 m²
Wymiary mieszkania 45.06 m², Giserska 5/117
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.06 m², Giserska 5/117
117
Plan piętra
Panorama Ursus - zdjęcie nr 0
Panorama Ursus - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.06 m², Giserska 5/117
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,06 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,43 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę