Logo

Nowe mieszkanie, 44,12 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr Giserska 5/19

670 624 zł

15 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 138 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5

2 pokoje, mieszkanie 44,12 m², piętro 3, oferta nr Giserska 5/19, Panorama Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5
SALON Z ANEKSEM21,13 m²SYPIALNIA13,31 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ5,30 m²BALKON3,66 m²
Wymiary mieszkania 44.12 m², Giserska 5/19
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.12 m², Giserska 5/19
19
Plan piętra
Panorama Ursus - zdjęcie nr 0
Panorama Ursus - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.12 m², Giserska 5/19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,12 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,66 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę