Logo

Nowe mieszkanie, 36,97 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B.0.03(B3)

798 977 zł

21 611 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sand Dunes

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 47

SALON Z ANEKSEM20,14 m²SYPIALNIA10,76 m²ŁAZIENKA3,76 m²KORYTARZ2,31 m²OGRÓDEK82,40 m²
Wymiary mieszkania 36.97 m², B.0.03(B3)
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.97 m², B.0.03(B3)
B.0.08B.0.07B.0.06B.0.05B.0.04B.0.01B.0.03B.0.02
Plan piętra
Sand Dunes - zdjęcie nr 0
Sand Dunes - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 36.97 m², B.0.03(B3)
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (82,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę