Logo

Nowe mieszkanie, 79,65 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr L-A050

1 160 437 zł

14 569 zł /m²

Rata 5 429 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

4 pokoje, mieszkanie 79,65 m², piętro 5, oferta nr L-A050, Warszawski Świt Etap XII, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM25,17 m²SYPIALNIA13,98 m²SYPIALNIA10,78 m²SYPIALNIA10,00 m²ŁAZIENKA4,26 m²ŁAZIENKA2,56 m²WC2,02 m²KORYTARZ10,88 m²LOGGIA3,12 m²TARAS23,36 m²
Wymiary mieszkania 79.65 m², L-A050
Wirtualna makieta 3D mieszkania 79.65 m², L-A050
L-A050
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 79.65 m², L-A050
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,65 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,12 m²), taras (23,36 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę