Logo

Nowe mieszkanie, 62,86 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/25

1 458 352 zł

23 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 823 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26

4 pokoje, mieszkanie 62,86 m², piętro 2, oferta nr A/25, Apartamenty Metro Wilanowska, Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 1
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 2
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 3
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.86 m², A/25
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,86 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,88 m²), loggia (3,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę