Logo

Nowe mieszkanie, 38,66 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/216

1 055 418 zł

27 300 zł /m²

Rata 4 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26

2 pokoje, mieszkanie 38,66 m², piętro 2, oferta nr A/216, Apartamenty Metro Wilanowska, Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 1
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 2
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 3
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.66 m², A/216
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,66 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,62 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę