Logo

Nowe mieszkanie, 35,44 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/193

978 144 zł

27 600 zł /m²

Rata 4 576 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26

2 pokoje, mieszkanie 35,44 m², piętro 1, oferta nr A/193, Apartamenty Metro Wilanowska, Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 1
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 2
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 3
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.44 m², A/193
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,44 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,46 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę