Logo

Nowe mieszkanie, 75,87 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr A/108

1 737 423 zł

22 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 129 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26

4 pokoje, mieszkanie 75,87 m², piętro 5, oferta nr A/108, Apartamenty Metro Wilanowska, Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 1
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 2
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 3
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.87 m², A/108
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,87 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,93 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę