Nowe mieszkanie, 84,27 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 28/35
1 171 353 zł
13 900 zł /m²
Rata 5 480 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśny Marcelin
Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
84,27 m²
Piętro:
4 piętro
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę