Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Poznań Garaszewo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 029,00 m², Poznań, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Garaszewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 029,00 m², Garaszewo, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD WARSZTAT / HALĘ Z GOTOWĄ KONCEPCJĄ Poznań – Garaszewo / Krzesiny | 3 029 m² | 8 min do A2 Gotowa baza pod biznes – działka z koncepcją hali warsztatowo-biurowej + możliwość realizacji inwestycji Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 029 m², położona w dynamicznie...

    więcej »

    homfi

    1 850 000 zł

    Poznań, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Garaszewo

    3 029,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Garaszewie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Garaszewie: 611 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3029 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3029 m²

Wskaźniki rynku działek w Garaszewie

  • Ceny działek na sprzedaż w Garaszewie są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo - średnia cena działki - 1 850 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek w Garaszewie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni