Logo

Nowe mieszkanie, 54,66 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1/17

885 492 zł

16 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 143 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Motiff

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33

3 pokoje, mieszkanie 54,66 m², piętro 4, oferta nr 1/17, Osiedle Motiff, Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33
SALON Z ANEKSEM22,77 m²SYPIALNIA12,12 m²SYPIALNIA9,26 m²ŁAZIENKA4,82 m²KORYTARZ5,69 m²BALKON7,20 m²
Wymiary mieszkania 54.66 m², 1/17
Osiedle Motiff - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 54.66 m², 1/17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,66 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę