Logo

Nowe mieszkanie, 45,15 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1/3

713 370 zł

15 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 338 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Motiff

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33

2 pokoje, mieszkanie 45,15 m², parter, oferta nr 1/3, Osiedle Motiff, Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33
SALON17,66 m²KUCHNIA6,83 m²SYPIALNIA11,97 m²ŁAZIENKA4,19 m²KORYTARZ4,50 m²TARAS4,10 m²OGRÓDEK35,59 m²
Wymiary mieszkania 45.15 m², 1/3
Osiedle Motiff - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 45.15 m², 1/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,15 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,10 m²), ogródek (35,59 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę