Logo

Nowe mieszkanie, 45,13 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1/14

722 080 zł

16 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 378 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Motiff

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33

2 pokoje, mieszkanie 45,13 m², piętro 3, oferta nr 1/14, Osiedle Motiff, Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33
SALON17,05 m²KUCHNIA7,24 m²SYPIALNIA11,99 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ4,68 m²BALKON4,16 m²
Wymiary mieszkania 45.13 m², 1/14
Osiedle Motiff - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 45.13 m², 1/14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,13 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,16 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę