Logo

Nowe mieszkanie, 65,96 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1/41

1 022 380 zł

15 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 783 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Motiff

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33

4 pokoje, mieszkanie 65,96 m², piętro 4, oferta nr 1/41, Osiedle Motiff, Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 33
SALON Z ANEKSEM22,64 m²SYPIALNIA10,10 m²SYPIALNIA9,04 m²SYPIALNIA9,02 m²ŁAZIENKA4,31 m²WC2,13 m²KORYTARZ8,72 m²BALKON8,59 m²
Wymiary mieszkania 65.96 m², 1/41
Osiedle Motiff - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 65.96 m², 1/41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,96 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,59 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę