Logo

Nowe mieszkanie, 53,71 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 49

520 987 zł

9 700 zł /m²

Rata 2 438 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szymanów, Szymanów 7

3 pokoje, mieszkanie 53,71 m², piętro 3, oferta nr 49, Szymanów Dom i Natura, Szymanów, Szymanów 7
SALON Z ANEKSEM21,85 m²SYPIALNIA9,90 m²SYPIALNIA7,71 m²ŁAZIENKA5,06 m²KORYTARZ9,17 m²BALKON7,90 m²
Wymiary mieszkania 53.71 m², 49
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.71 m², 49
Szymanów Dom i Natura - zdjęcie nr 0
Szymanów Dom i Natura - zdjęcie nr 1
Szymanów Dom i Natura - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 53.71 m², 49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,71 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę