Logo

Nowe mieszkanie, 56,08 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 4

785 064 zł

13 999 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Światowida 61B

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida 61b

SALON Z ANEKSEM22,09 m²SYPIALNIA13,20 m²POKÓJ8,16 m²ŁAZIENKA3,78 m²KORYTARZ8,85 m²TARAS8,70 m²TARAS3,78 m²OGRÓDEK10,51 m²OGRÓDEK10,40 m²
Wymiary mieszkania 56.08 m², 4
Światowida 61B - zdjęcie nr 0
Światowida 61B - zdjęcie nr 1
Światowida 61B - zdjęcie nr 2
Światowida 61B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.08 m², 4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,70 m²), taras (3,78 m²), ogródek (10,51 m²), ogródek (10,40 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę