Logo

Nowe mieszkanie, 57,27 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 34

818 961 zł

14 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Światowida 61B

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida 61b

SALON Z ANEKSEM18,57 m²SYPIALNIA16,98 m²POKÓJ9,97 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ7,54 m²BALKON4,86 m²
Wymiary mieszkania 57.27 m², 34
Światowida 61B - zdjęcie nr 0
Światowida 61B - zdjęcie nr 1
Światowida 61B - zdjęcie nr 2
Światowida 61B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.27 m², 34
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,27 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,86 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę