Logo

Nowe mieszkanie, 75,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/15

1 086 701 zł

14 310 zł /m²

Rata 5 084 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aalto

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Ogrodowa

3 pokoje, mieszkanie 75,94 m², piętro 2, oferta nr C/15, Aalto, Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Ogrodowa
SALON Z ANEKSEM30,69 m²ANEKS SYPIALNY9,26 m²SYPIALNIA9,11 m²ŁAZIENKA3,60 m²BALKON6,03 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 75.94 m², C/15
Aalto - zdjęcie nr 0
Aalto - zdjęcie nr 1
Aalto - zdjęcie nr 2
Aalto - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.94 m², C/15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,03 m²), balkon (5,23 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę