Logo

Nowe mieszkanie, 55,19 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3-70

493 951 zł

8 950 zł /m²

Rata 2 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

3 pokoje, mieszkanie 55,19 m², piętro 3, oferta nr 3-70, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM27,05 m²SYPIALNIA8,33 m²SYPIALNIA8,12 m²ŁAZIENKA5,05 m²KORYTARZ6,64 m²BALKON16,67 m²
Wymiary mieszkania 55.19 m², 3-70
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.19 m², 3-70
3-70
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.19 m², 3-70
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,19 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,67 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę