Logo

Nowe mieszkanie, 47,81 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1-36

413 557 zł

8 650 zł /m²

Rata 1 935 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

2 pokoje, mieszkanie 47,81 m², piętro 1, oferta nr 1-36, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM25,53 m²SYPIALNIA12,99 m²ŁAZIENKA4,65 m²KORYTARZ4,64 m²BALKON6,12 m²
Wymiary mieszkania 47.81 m², 1-36
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.81 m², 1-36
1-36
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.81 m², 1-36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,81 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,12 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę