Logo

Nowe mieszkanie, 67,53 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1-27

604 394 zł

8 950 zł /m²

Rata 2 828 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

4 pokoje, mieszkanie 67,53 m², piętro 3, oferta nr 1-27, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM22,76 m²SYPIALNIA10,56 m²SYPIALNIA8,04 m²SYPIALNIA8,04 m²ŁAZIENKA5,51 m²WC1,77 m²KORYTARZ10,85 m²BALKON10,87 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 67.53 m², 1-27
Wirtualna makieta 3D mieszkania 67.53 m², 1-27
1-27
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 67.53 m², 1-27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,87 m²), balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę