Logo

Nowe mieszkanie, 44,66 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1-55

386 309 zł

8 650 zł /m²

Rata 1 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

3 pokoje, mieszkanie 44,66 m², piętro 1, oferta nr 1-55, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM19,01 m²SYPIALNIA8,16 m²SYPIALNIA8,00 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ5,56 m²BALKON10,59 m²
Wymiary mieszkania 44.66 m², 1-55
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.66 m², 1-55
1-55
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.66 m², 1-55
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

44,66 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,59 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę